Jesteśmy elastyczni,
realizujemy duże projekty
jak i krótkie serie,
a nawet pojedyncze
zamówienia …

 

 

 

 

O autorce

 

Ponad 15 lat spędziłam za konsolą radiową i radiowym mikrofonem jako dziennikarz informacyjny.

Od zawsze byłam torebkoholiczką, zawsze ceniłam sobie niezależność, wyjątkowość, zawsze chciałam robić rzeczy pasjonujące, ciekawe i życie  napisało taki właśnie scenariusz.
Zostawiłam za sobą karierę radiowca i realizuję własne autorskie pomysły, realizuję marzenia, dzielę się swoją pasją.
Pomysł na biznes był prosty: kocham torebki, więc oczywiste było to , że prędzej czy później torebki zacznę projektować i szyć sama. I tak w mojej pracowni powstają wyjątkowe torebki zdobione haftem komputerowym.

 W Royal Trend projektujemy, wykonujemy i zdobimy ekskluzywne wyroby galanteryjne zawsze w krótkich seriach – tworzymy dla wyjątkowych ludzi. Naszą pasją jest projektowanie torebek zdobionych haftem.

Świadczymy usługi z zakresu haftu komputerowego dla firm, organizacji, stowarzyszeń
i odbiorców indywidualnych. Projektujemy i haftujemy wizualizacje marketingowe i logo. Najnowocześniejsza technologia wykonania pozwala na realizacje nawet najtrudniejszych
i nietypowych projektów.

Wykonamy dla Ciebie oryginalny, wyjątkowy upominek. Zaprojektujemy i wyhaftujemy Twoje pomysły, służymy fachowym doradztwem, stawiamy na jakość, terminowość i wyjątkowość.

Nasze pomysły artystyczne realizujemy w produkcji własnych autorskich projektów. Inspirują nas marzenia, projektujemy dla wyjątkowych osób

W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia, każdego projektu.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.